Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FK CZ:Predstavljeni Tošić i Koroman

Go down

FK CZ:Predstavljeni Tošić i Koroman Empty FK CZ:Predstavljeni Tošić i Koroman

Post by Nanisha 17 2010-07-08, 22:45

Dva (za sada) najveća pojačanja Crvene zvezde Ognjen Koroman i Duško Tošić predstavljeni su na stadionu crveno-belih kao nova pojačanja kluba.

Povratnik u redove Crvene zvezde Ognjen Koroman rekao je da mu je želja da sa tim fudbalskim klubom osvoji novu titulu šampiona, dok je još jedan bivši srpski reprezentativac koji je potpisao za beogradsku ekipu Duško Tošić istakao da mu je cilj da se u Superligi vrati u takmičarski ritam.

"Srećan sam što sam opet u crveno-belom dresu. Daću sve od sebe da opravdam očekivanja. Nadam se mnogo boljoj igri u narednoj sezoni i povratku titule u klupske vitrine. Tu je i Kup UEFA u kome svi želimo da stignemo do grupne faze takmičenja", kazao je Koroman na konferenciji za novinare na stadionu Zvezde.

Koroman je u Zvezdi već igrao od februara 2007. godine do juna 2009.

Titulu šampiona Srbije osvojio je 2007. godine, kada i nacionalni Kup. U naredne dve sezone nije imao takvog uspeha, pa je prošlu godinu proveo u korejskom Inčonu kod nekadašnjeg selektora Srbije i Crne Gore Ilije Petkovića. Zvezda je ponovo ostala bez titule.

"Maksimalno sam spreman da odgovorim zahtevima stručnog štaba. Bio sam daleko, ali sam igrao u veoma kvalitetnoj ligi. Dosta sam napredovao, iako imam već 31 godinu. Mnogo sam naučio, spremniji sam, jači nego pre", istakao je Koroman, koji je potpisao dvogodišnji ugovor.
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum