Obavestenje za igrace klana

Go down

Obavestenje za igrace klana Empty Obavestenje za igrace klana

Post by bAgI on 2010-07-23, 15:30

TRENING                      

Od danas cemo poceti sa treninzima . To se podrazumeva da cemo odrediti vreme od kad do kad , obavezno cemo raditi sat i po ili dva , i ne moze da se vezba dok nisu svi tu ... odnosno line up radi... line down gleda da kad bi igrao umesto nekoga zna sta treba da radi... 

vezbacemo postavke , ko gde stoji , ko boostuje . I ako neki pomisle da znamo to , treba da usavrsimo jer ne zelim da pitam ko boost , zna se koja partija sta ide. Ako kazemo eko ne moze neko da kaze ja imam ili slicno... Kad kazemo kupuj , ne mozes da kazes cuvam za awp . 1 ce uvek uzimati awp , a ne onaj ko ima . Odredice se ko uzima awp. Za postavke kad smo CT ce se znati ko gde stoji , i kako baca he , fles i smoke , ne zelim kao na nuke vas 2 cuvate zutu , a mene lik na polju ubije iz zute... znaci morace lepo da se cuva... Za vodjenje ce biti zaduzen jedan , igraci ce odluciti ko ce to biti... Taj igrac ce morati da uci i gleda sve moguce akcije... Da bi nama sproveo i objasnio kako , gde , sta i kad...

Znaci nixy je vec napisao negde... Da ponovim i ako nisam leader ... Ne mozete da se derete na nekoga ako ne resi partiju ili omasi slucajno igraca na metar... Zelim da svako kaze bravo nema veze idemo dalje... I kad umres nemoj da se deres au newerujem , j****u mu mamu i slicne psovke... neko gazes gde te je ubio , ako vidis de stoje kazes i to... nema da qcas na say-u protivnicima ... ako ti je nesto sumljivo kazes samo moze msn i kasnije raspravis... 

Ukratko trening podrazumeva boostove na razna mesta... Bacanje he , fles , smoke gde treba , razne akcije koji ce jedan igrac odredjivati . I SVI DA SLUSAJU LEADERA STA PRICA... za sad je to to... ako budem hteo da napisem jos nesto sto mi se ne svidi ili svidi editovacu... 

bAgI
bAgI

Back to top Go down

Obavestenje za igrace klana Empty Re: Obavestenje za igrace klana

Post by Nanisha 17 on 2010-07-23, 15:35

da da , pricali smo o tome , tako ce i biti Wink
Nanisha 17
Nanisha 17

Back to top Go down

Back to top