Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pantelić: Hoću da igram u Grčkoj

Go down

Pantelić: Hoću da igram u Grčkoj Empty Pantelić: Hoću da igram u Grčkoj

Post by Nanisha 17 2010-07-31, 15:42

Saga vezana za novi klub kada je u pitanju napadač "orlova" se izgleda privodi kraju. Iako su ga mediji selili u Englesku, Tursku i pisali oko mogućeg transfera u Šalke, Marko Pantelić je u ovom trenutku najbliži dolasku u redove Olimpijakosa.

Prema najavama iz Grčke, Pantelić bi u Olimpijakosu trebalo da zarađuje oko 1,8 miliona evra po sezoni u trećeplasiranom timu prošlogodišnjeg šampionata Grčke.

- Novac sigurno neće igrati ključnu ulogu kada je u pitanju moj budući transfer. Da sam alav na pare sigurno bih prihvatio ponudu iz Turske koja mi je garantovala 10 miliona evra za četiri godine boravka u tom klubu. Ipak, ne želim da karijeru nastavim u toj zemlji. Voleo bih da sledeće godine igram u Grčkoj - rekao je Pantelić za portal u zemlji Helena sport24.gr

Sportski sajt prenosi i da poseduje informacije iz Srbije, da su se Pantelić i novi član uprave Olimpijakosa, proslavljeni reprezentativac Jugoslavije i Srbije i Crne Gore Darko Kovačević već sreli i ugovorili neke detalje transfera.

Podsetimo, Marko Pantelić je sa 14 godina stigao u Grčku u kojoj je proveo pet godina igrajući za mlađe kategorije Iraklisa. Za prvi tom ekipe iz Soluna, Pantelić je zabeležio osam nastupa i četiri gola.
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum