Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lane: Jedva čekam da istrčim na "Enfild"!

Go down

Lane: Jedva čekam da istrčim na "Enfild"! Empty Lane: Jedva čekam da istrčim na "Enfild"!

Post by Nanisha 17 2010-07-31, 15:43

Milan Jovanović debitovao je za Liverpul protiv Rabotničkog iz Makedonije u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope (2:0). Srpski reprezentativac kaže da puca od samopouzdanje i da će biti spreman za otvarajući meč u Premijer ligi protiv Arsenala.

- Srećan sam što smo izvojevali važnu pobedu na startu sezone. Još nisam sto odsto spreman, ali vredno radim na tome da u svakom trenutku pomognem ekipi. Moje najbolje izdanje tek sledi i nadam se da ću biti u top formi od samog početka sezone u Premijer ligi. Očekujem da ćemo imati uspešnu sezonu - rekao je Jovanović za klupski sajt.

Napadač "crvenih" dodaje da će mu debi u Makedoniji ostati u lepom sećanju, ali i da nestrpljivo čeka da istrči ispred kopa "Enfild rouda" sledeće nedelje u revanšu.

- To će biti nešto posebno za mene. Prvi nastup na "Enfildu" biće fantastičan. Ne mogu da dočekam - priznaje Jovanović.
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum