Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nema smisla

3 posters

Go down

Nema smisla Empty Nema smisla

Post by Nanisha 17 2010-09-23, 15:50

Uvek nixi mora da kenja , ali tako je , ovo vidite samo vi pa cu od sad ovde najvise kenjati , zato sto mi je gloopo samo serem , nema smisla - ocu da kazem na to da u poslednjih ned dana ukupno 10 poruka nisam video od 4 igraca klana !
Lepi - SS ?? Zasto si zanemario
Mare - nemas ideju sta da stavis ?
Profo - i ti isto kao mare
Sale - ti ovako ako nastavis , jos gore po tebe , izaci ces iz klana

Nije samo razlog forum , nemojte vi da se plasite , lose igrate , sprdate se kad nixi ne igra

Bagi - ti i nekako pises

Naj gore je kad sam video u topiku "da bi forum bio bolji" ja kazem sve sta treba da radimo , a mare na to , ja stvarno nemam predlog sta da stavimo na forum ( TOLKO O PRACENJU )
A da bi profa na toj istoj stranici rekao kazite samo sta da radim ili kako vec je reko :S ...
Usao je peka sad u klan i msm da ce nekoga iz line up-a zameniti ako bude on redovniji , a bice..
tolko.. :S
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Nema smisla Empty Re: Nema smisla

Post by Nanisha 17 2010-09-23, 19:45

macko , rekao si nemam ideju itd.. nma veze to je proslo .. ako si zaboravio sifru , idi na druge forume , na kojima tek treba da stavljas novo sve , a i sto nisi okacio linkove na kojima si bio ... znaci da si to pre radio , nema veze..
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Nema smisla Empty Re: Nema smisla

Post by capable 2010-09-23, 22:04

od sad cu krenuti kao nekad... wise topica... i ostalo... nzm sta mi je bilo.. :/
capable
capable
Admin

Posts : 454
Join date : 2010-04-06
Age : 28
Location : Srbija

https://fcrew.forumotion.com

Back to top Go down

Nema smisla Empty Re: Nema smisla

Post by bAgI 2010-09-23, 22:15

brate meni se samo ne svidja ... mislite da nisam tu 24h sam online , ne znate poruku da posaljete na mob 0692271995 , a ne da mi pricate nije te bilo , nema mesta... praticu ja jos vise 4um ... nego nam nije toliko posecen da bi toliko pisali , treba jos jedna jaca liga da se odrzi da bi to bilo tip-top...
bAgI
bAgI

Posts : 139
Join date : 2010-04-10
Age : 28
Location : Novi Beograd

Back to top Go down

Nema smisla Empty Re: Nema smisla

Post by bAgI 2010-09-23, 22:16

ali znam da je tesko odrzati... zato ni ne treba biti...
bAgI
bAgI

Posts : 139
Join date : 2010-04-10
Age : 28
Location : Novi Beograd

Back to top Go down

Nema smisla Empty Re: Nema smisla

Post by Nanisha 17 2010-09-23, 22:26

24h si online ? a onaj dan kad je srbija igrala protiv slovenije ??? :S nemoj da se svadjamo bagi , nisi skroz u pravu , nmvz , ja sam ove nagrdio malo da bi se uozbiljili

Proslu ligu , svi cemo da sudimo tako se pricalo , dex i ja smo visili na kompu ceo dan , sreca pa sam bio u Zrenjaninu kod brata , nisam imao drustvo pa sam mogao da odradim sve..
A ako ne znas , ostali nisu imali br tvoj , ja sam izgubio telefon - tacnije ukrali su mi ga , pre neki dan sam lupao brojeve i nisam te dobio
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Nema smisla Empty Re: Nema smisla

Post by bAgI 2010-09-23, 22:28

uglavnom sam online brate... normalno da sam na utakmici... svako ce imati neke obaveze... ne svadjamo se... ja nisam rekao da cu suditi , ako treba sledecu cu suditi... 0692271995
bAgI
bAgI

Posts : 139
Join date : 2010-04-10
Age : 28
Location : Novi Beograd

Back to top Go down

Nema smisla Empty Re: Nema smisla

Post by Nanisha 17 2010-10-01, 01:40

Ajmo malo da REKLAMIRAMO OVAJ DOBRO ODRADJEN FORUM , nece biti interesantan , cekace se samo moje obavestenje , a skoro svi me pitali , kako ti je dobar forum ko ga je radio , ti neki su ostali , shvatili su da smo dosadni , peko , profo , mare , bagi , lepi , ajde malo pisite neke sprdnje , mare .. kolko si mi puta reko na fejsu ili bilo gde nesto smesno , napisi ..
Profo , lepi - ajde malo partizan ,, kacite slike koreografije itd.. da se i to komentarise
Lepi - stao si sa SS-ovima .. dugo nisi igrao , potrudi se da okacis neke..
Peko - Nesto izmisli , nisi gloop .. znam da ces reci , sta sad da smislim ,ali ajde .. imas ideju.. mozes kao bagi..
Bagi - Reklamiraj forum stalno u danu po 5x , to ti je zadatak
Dex - tvoje si uradio .. Samo HOME PAGE , uzmi nam slike sa fejsa i da stavimo ... dodaj peku.
Ja - KENJAM ALI MORAM :@ Ja cu reklamirati forum.. kako znam

Kad ima neka liga - PRIJAVI SE !!! i stavi je na forum , ako je STEAM - NEKA JE , igrajte , ja necu kupiti stim to sam reko !!! Odredicu line up za ligu i bice super !!! VERUJTE !!!
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Nema smisla Empty Re: Nema smisla

Post by Nanisha 17 2010-10-01, 01:43

Profo - imas zadatak , uzmi LINK BANERA od Dexa i kaci po drugim forumima , zamenjuj !

Otvoricu novi topik , da vidim ko kolko radi , kolko se trudi za ovaj klan ..
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Nema smisla Empty Re: Nema smisla

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum