Brazilci ubedljivi protiv Tanzanije

2 posters

Brazilci ubedljivi protiv Tanzanije Empty Brazilci ubedljivi protiv Tanzanije

Post by Nanisha 17 2010-06-08, 17:05

Fudbalska reprezentacija Brazila pobedila je Tanzanziju sa 5:1 u prijateljskom meču odigranom na Nacionalnom stadionu u Dar es Salaamu.

Brazil je meč počeo u najjačem sastavu, samo na golu nije bilo Cezara koji je zbog povrede leđa ostao u brazilskom trening kampu u Johanesburgu.

Robinjo je postigao prva dva gola na meču (10. i 33. minut), a dvostruki strelac bio je i Ramirez (53. i 90. minut) koji je na teren ušao u drugom poluvremenu. Gol za 4:0 postigao je Kaka, a počasni gol za domaćine dao je Aziz.

Brazil je prekinuo seriju od šest utakmica na kojima nije primio gol.

Petostruki prvak sveta prvi meč na Mundijala igraće 15. juna protiv Severne Koreje. Brazil se nalazi u grupi F zajedno sa Portugalijom, Obalom Slonovače i Severen Koreje.