Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvezda tuži Segunda Kastilja

Go down

Zvezda tuži Segunda Kastilja Empty Zvezda tuži Segunda Kastilja

Post by Nanisha 17 2010-07-03, 13:11

stilja
Ekvadorac Segundo Kastiljo mora ili da se vrati u Crvenu zvezdu ili da plati 1.3 miliona evra za obeštećenje.

Zvezda je dala Kastilju rok do 1. jula da produži ugovor ili da plati obeštećenje, a pošto se on i njegov menadžer Miroslav Nestorović nisu javili klubu, iz uprave "crveno-belih" najavljuju tužbu FIFA.

"Već danima pokušavamo da stupimo u kontakt sa menadžerom igrača, ali se on ne javlja", kaže generalni sekretar Andrija Kleut za "Večernje novosti".

"Zna da smo pre nekoliko meseci potpisali sporazum po kom će Kastiljo ili produžiti ugovor po povratku sa pozajmice iz Vulverhemptona ili ćemo aktivirati ček na 1.3 miliona evra", dodaje Kleut.

Ček nema pokrića, a bar prema vestima iz Ekvadora, Kastiljo je potpisao ugovor sa Barselonom iz Gvajakila na šest meseci, i to kao slobodan igrač.

"Potpisani papiri su potpuno jasni i mi ćemo tražiti pravdu od FIFA. Samo, kad je Crvena zvezda u pitanju, do sada je praksa pokazala da slučajeve protiv nas rešavaju kao od šale, dok slučajeve koje mi po papirima dobijamo i dalje ostaju na dnu gomile. Mislim pre svega na slučaj Bernarda Parkera koji još uvek nije "na stolu". Međutim, kad je Kastiljo u pitanju sve je čisto: mora ili da se vrati ili da plati obeštećenje", konstatuje Kleut.

Finansijska situacija u Crvenoj zvezdi je i dalje teška uprkos prodaji Dejana Lekića u Osasunu. Iz prostog razloga što novac još nije stigao na račun kluba i što će biti na računu tek krajem meseca.
Savio ima problema sa kilažom

Tandem Brazilaca Savio - Kadu radi pakleno i očekuje bolje izdanje Zvezde u narednoj sezoni, kao i osvajanje titule. Kadu je imao problema sa mišićima pa nije igrao u prvom meču sa Kaprom. Savio pak radi dodatno jer ima problema sa kilažom.

"Trčim posebno da bih skinuo kilograme. Trener je rekao da moram još da oslabim i ja „motam“ krugove, šta ću drugo", nije se žalio Savio.
Gasprom ponovo aktuelan

Ruski „Gasprom“ na korak je do odluke da postane generalni sponzor Crvene zvezde, saznaju „Novosti“.

Naime, ruski gigant je i pre manje od godinu dana razmatrao mogućnost sponzorisanja fudbalskog kluba sa „Marakane“, ali je ceo posao odlagan zbog poslova oko kupovine NIS.

Sada je sasvim dobar trenutak za sklapanje posla, ali u upravi Zvezde nemaju komentar.
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum