Famous Crew

Turci angažovali Hidinka

Turci angažovali Hidinka Empty Turci angažovali Hidinka

Post by Dom1NaDo ^.- 2010-07-11, 17:11

Fudbaleri Crvene zvezde, koje za 20 dana očekuje prva utakmica kvalifikacija za Ligu Evrope, igrali su nerešeno protiv novog prvoligaša Big Bul Radničkog - 2:2. Igrači Ratka Dostanića su do 59. minuta gubili sa 0:2, ali su onda preokret uneli Aleksandar Jevtić i Slavko Perović. Domaćin je na utakmici, odigranoj u Šidu povodom 100-godišnjice kluba, poveo golovima Đukanovića i Petkovića, u 9. i 30. minutu, a rezultat je u nastavku meča smanjio Jevtić. Posle tog 59. minuta, drugi gol za crveno-bele dao je Slavko Perović u 85. minutu i tako postavio konačan rezultat.

U timu Zvezde nije bilo Tošića, Koromana, Kadua, Vilotića, Savića, Bogdanovića, a od početka su šansu dobili igrači koji nisu izborili status među prvih 11.