Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adžić: Menadžeri trguju Savićem

Go down

Adžić: Menadžeri trguju Savićem Empty Adžić: Menadžeri trguju Savićem

Post by Dom1NaDo ^.- 2010-07-11, 17:13

Vujadin Savić u Mančester sitiju? Realizacija ovog transfera je moguća, a interesovanje člana engleske Premijer lige, koji je poslednjih sezona sinonim za „velike kupovine", potvrdio je i sportski direktor Crvene zvezde Ivan Adžić. Ipak, zvaničnih kontakata još uvek nije bilo.

- Nama se nije obratio sportski direktor Mančester sitija, već je cela ta priča o odlasku u Englesku potekla iz menadžerskih krugova. Javio se neki engleski menadžer po imenu Mekgili i to je sve - započeo je Adžić razgovor za Sport i nastavio o drugim detaljima - Hoće da vode Savića na probu od 15 dana, ali mi to nećemo da dopustimo. Nećemo da dozvolimo da nam fudbaleri na početku sezone, kada nas očekuju ispiti u Evropi, odlaze na probe, makar to bio i Mančester siti.

Saviću ugovor ističe u januaru sledeće godine, što znači da je slobodan da pregovara sa zainteresovanim klubovima. Tada bi mladi defanzivac otišao bez obeštećenja, na šta je Adžić imao spreman odgovor.

- Pa neka pregovara i nemojte Vi mene da učite šta je bolje za klub. Mi smo Saviću ponudili ugovor još pre šest meseci i on nije odgovorio. Pričamo već duže na tu temu i ako bude otišao u januaru, imaćemo 300.000 evra obeštećenja. Ali, odlazak na probu ne dolazi u obzir - zaključio je Adžić, a povodom svega oglasio se i mladi štoper.

- Čuo sam za Mančester siti i naravno da mi imponuje interesovanje takvog kluba. Ne postoji ipak ništa na svetu da zameni igranje u Zvezdi. Verujem da mogu da doprinesem uspesima i kvalitetom i srcem. Meni je u ovom trenutku najbitnije da igram i napredujem. Neće biti problema, ako u klubu pokažu da računaju na mene - rekao je Savić
Dom1NaDo ^.-
Dom1NaDo ^.-

Posts : 40
Join date : 2010-06-05
Age : 28
Location : Belgrade,serbia

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum