Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venger: Mi smo Seskovi, Sesk je naš!

Go down

Venger: Mi smo Seskovi, Sesk je naš! Empty Venger: Mi smo Seskovi, Sesk je naš!

Post by Nanisha 17 2010-07-19, 14:18

Na proslavi mundijalske titule saigrači zezali Fabregasa i navukli mu dres Barselone. Ali, navijači katolonskog kluba će morati još da se načekaju da vide tu scenu u stvarnosti.

"Mi volimo njega, on voli nas. Nećemo ga dati Barseloni", tim rečima je trener Arsenala Arsen Venger poručio katalonskom klubu da odustane od projekta vraćanja Seska Fabregasa u svoje redove.

Nedeljama traje priča oko toga da li će Barselona uspeti da "slomi" upravu Arsenala i kupi "svoje dete" Fabregasa, koji je u više navrata u karijeri izjavljivao da bi voleo da se vrati ka Nou Kamp. Čak je 23-godišnji Fabregas rekao Vengeru i pre odlaska na Mundijal u Afriku, odakle se vratio sa titulom prvaka sveta, da želi da se vrati u Barsu.

Prema poslednjim informacijama, Barselona je spremila najniviju ponudu za Fabregasa od fantastičnih 40 miliona funti (oko 45 miliona evra), ali Arsen Venger ne želi novac.

"Nećemo ga dati i ova priča sada mora da prestane. Sesk je kapiten ovog tima, on je mnogo važan za nas i želimo da ga zadržimo i ne želimo više da čujemo ni za kakvu ponudu. Nije stvar u novcu, jednostavno želimo da ga zadržimo u Arsenalu, gde mu je od prvog trenutka pokazana ljubav. Verujem da i Sesk voli ovaj klub, toliko puta je to do sada pokazao i ubeđen sam da se priča (o njegovom odlasku) ovde završava", izjavio je Venger.

Španski reprezentativci su se na proslavi titule prvaka sveta šalili sa Fabregasom obukavši ga u dres Barselone, ali slavni klub moraće, izgleda, još da pričeka da se to zaista dogodi.



Čak je i novi predsednik Barselone Sandro Rosel priznao da neće "izgoreti" u želji da vrati Fabregasa, koji je ponikao u Barsi. Izjavio je i da je Barselona spremna da čeka i godinu dana da ostvari zacrtano.

Venger i Arsenal su od početka priče "Fabregas ponovo u Barseloni" imali isti, odlučan stav, a to je da Seska neće dati po bilo koju cenu. Od njega nisu odustali i čini se, pobedili su.

"Važno je što smo tako nastupili, jer smo ostavili utisak jakog kluba i poslali smo jasnu poruku da ako neko želi našeg igrača, mi se nećemo odmah predati i dići ruke. Bilo je dosta nepotrebnih i besmislenih priča. Nije to bilo prijatno svakodnevno čitati", rekao je strateg Arsenala.
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum