Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jovetić: “Barsa me ne zanima”

Go down

Jovetić: “Barsa me ne zanima” Empty Jovetić: “Barsa me ne zanima”

Post by Nanisha 17 2010-07-22, 13:31

Napadač Fiorentine Stevan Jovetić izjavio je da ga ne privlači to što je, kako mediji navode, Barselona zainteresovana za njega.

Nekadašnji kapiten Partizana je jedan od najperspektivnijih mladih fudbalera u Evropi, koji je prikazao sjajne igre za Fiorentinu prošle sezone, kako u Italiji, tako i u Evropi.

Mediji navode da Barselona, kao i Volfsburg već neko vreme prate nastupe 20-godišnjeg fudbalera i Jovetić je izjavio da je počastvovan interesovanjem velikih klubova, ali da je srećan u Firenci.

“Moj agent i ja smo čuli i pročitali da je Barselona zainteresovana. Barsa je jedan od najvećih svetskih klubova, ali je takođe i ekipa koja je već formirana. Takođe, doveli su i Davida Vilju ovog leta, tako da bi u ovom momentu bilo veoma teško izboriti se tamo za mesto u timu”, smatra talentovani fudbaler.

Jovetić je dodao da u Fiorentini može redovno da igra i da unapredi svoju igru.

Fiorentina je Jovetića dovela iz beogradskog Partizana 2008. godine, za sumu od oko osam miliona evra, a crnogorskom reprezentativcu je ostalo još tri godine ugovora sa ‘violom’.
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum