Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Riberi: Igraću ja fudbal još

Go down

Riberi: Igraću ja fudbal još Empty Riberi: Igraću ja fudbal još

Post by Nanisha 17 2010-07-23, 14:40

Uprkos ozbiljnim optužbama da je imao seks sa maloletnicom i pretnji zatvorskom kaznom, Frank Riberi ubeđen da mu karijera nije ugrožena.

Francuski fudbaleri Frank Riberi i Karim Benzema prolaze kroz težak periodu u životu, ali su za to sami krivi.

Seks sa maloletnicom, zbog čega su osumnjičeni, mogao bi da ih na neko vreme odvoji od onoga što najbolje znaju - igranje fudbala.

"Postoje trenuci u životu koji su veoma teški. Kroz takve ja trenutno prolazim. Nije mi lako, pod pritiskom sam, ali moram ovo da preguram. Ja sam javna ličnost, poznati fudbaler, o kojem se sve zna. Sa tim čovek mora da zna da se nosi. Nije uvek lako pregurati taj pritisak", rekao je Riberi u intervjuu za nemački "Bild" povodom sumnji da su on i Benzema koristili seksualne usluge maloletne prostitutke u baru na Jelisejskim poljima, zbog čega su početkom ove sedmice bili privedeni na saslušanje kod istraznog sudije, a potom pušteni na slobodu do eventualnog pokretanja sudskog procesa.

Zbog sumnji da su imali seks sa maloletnicom, Riberiju i Benzemi preti trogodoišnja kazna zatvora.

Igrač minhenskog Bajerna, međutim, kaže da nije uplašen za karijeru.

"Ne, ne strahujem za budućnost. Ni u reprezentaciji, ni u Bajernu. Uveren sam da ću povratiti poverenje ljudi u mene, koje je sada, možda poljuljano. Želim opet da ih zabavljam na terenu, da im pokazujem lude driblinge, samo pozitivne stvari...", kaže Riberi.

On je dodao da ima bezrezervnu podršku cele porodice, pogotovo svoje supruge, ali i celog kluba.

Ipak, priznaje da sada teško može da se koncetriše na fudbal i posao.

"Najvažnija stvar u mom životu je fudbal. Nadam se da će se svi ovi problemi uskoro rešiti. Pomoglo mi je što sam sa nekim fudbalerima Bajerna bio na odmoru. Vratili su mi osmeh na lice. Čim budem video celu ekipu ponovo na okupu, biću opet srećan i miran", kaže emotivni Riberi.
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum