Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bordo: Vujadine, dobrodošao

Go down

Bordo: Vujadine, dobrodošao Empty Bordo: Vujadine, dobrodošao

Post by Nanisha 17 2010-07-24, 01:38

Sada već bivši fudbaler Crvene zvezde, Vujadin Savić (20), od petka je novi igrač francuskog Bordoa.

Klub sa jugozapada Francuske je na zvaničnom sajtu objavio informaciju da je sin proslavljenog fudbalera Zvezde, Dušana Savića, potpisao ugovor na pet godina, dok finansijski detalji transfera nisu saopšteni. Defanzivac visok 194 centimetra je u petak zadužio dres sa brojem 15 i odradio prvi trening sa novim saigračima, a dan kasnije putovaće sa ostatkom ekipe u Englesku na pripreme.

- Nekoliko klubova, pored Bordoa, želelo da me angažuje, uključujući Mančester Siti i Njukasl, gde sam proveo zimus nekoliko dana. Ipak, odlučio sam se za Bordo, jer mi je poznata veličina ovog kluba, a i čovek kao što je Žan Tigana mi uliva poverenje. Nadam se da ću uspeti da potvrdim kvalitet i zaigram u ekipi - rekao je Savić.

Na sajtu Bordoa navodi su dobili igrača koji poseduje izuzetne fizičke predispozicije za poziciju koju igra - visok je, dominantan u skoku, jak u duelima, a opasan je po gol protivnika iz drugog plana i posle prekida.

Crvenoj zvezdi je od transfera Savića pripala polovina sume, koliko je inkasirao i Rad, gde je Savić boravio na pozajmici pre nego što je uvršten u prvi tim crveno-belih. Navodno, Bordo je izdvojio 1,5 miliona evra za perspektivnog štopera.
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum