Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stanojević: Imam tim za Pjunik

Go down

Stanojević: Imam tim za Pjunik Empty Stanojević: Imam tim za Pjunik

Post by Nanisha 17 2010-07-05, 23:24

Trener Partizana kaže da zna kojih će 11 igrati u duelu protiv jermenske ekipe u kvalifikacijama za LŠ.

Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević može malo da odahne, jer je njegov tim konačno zabeležio jedan trijumf na pripremama u Austriji.

Golom Klea, Partizan je pobedio bukureštanski Rapid 1:0, a Stanojević to smatra važnim zbog podizanja samopouzdanja igrača pred kvalifikacioni duel u Ligi šampiona sa jermenskim Pjunikom.

"Za razliku od prethodnih mečeva, u ovom nije bilo grešaka, svi su igrali vrlo disciplinovano, organizovano i drago mi je što smo pripreme završili pobedom", izjavio je Dtanojević posle meča.

On je potvrdio da je tim koji je izveo protiv Rapida onaj koji će se suprostaviti i Pjuniku 14. jula.

"Da, to je to, došli smo do onog očekivanog i sada spremni čekamo Pjunik", rekao je Stanojević.

Protiv Rapida su igrali: Radiša Ilić (od 66' Živković), Miljković, Marko Jovanović, Krstajić, Lazevski, Branislav Jovanović, Tomić (od 72' Davidov), Moreira, Saša Ilić, Šćepović (od 68' Bogunović), Kleo.
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum