Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stanojević za B92: "Neću Tošića"

2 posters

Go down

Stanojević za B92: "Neću Tošića" Empty Stanojević za B92: "Neću Tošića"

Post by Nanisha 17 2010-07-03, 13:12

Trener Partizana Aleksandar Stanojević odustao je od dovođenja Duška Tošića i na toj poziciji, ’crno-beli’ su se pojačali fudbalerom Vojvodine Kizitom.

Kao razlog za odustajanje od nekadašnjeg reprezentativca, Stanojević je naveo dvoumljenje Tošića između Partizana i Crvene zvezde.

Stanojević je dodao da je zadovoljan napretkom tokom priprema, ali da je meč sa Lehom pokazao neke nove slabosti u ekipi koje će do meča sa Pjunikom biti ispravljene.

„Odustali smo od Duška Tošića iz razloga što imamo neke principe. Igrač koji se dvoumi između Partizana i Crvene zvezde, mislim da nije igrač za Partizan. Duška Tošića izuzetno cenim, poznajem ga dugo i on je bio naša prva opcija. Imao sam veliku želju da ga dovedem, ali njegova izjava da su šanse 50-50 da pređe u Crvenu zvezdu je meni dala povoda da jednostavno o njemu više ne razmišljam“, rekao je Stanojević za B92.

Strateg ’crno-belih’ naveo je da alternativa postoji i to u vidu levog beka Vojvodine, Džozefa Kizita.

„Tošić nam je bio prvi izbor, međutim aktivirali smo druge opcije koje su imali. U ovom slučaju to je Kizito i nadam se da je u ovom momentu sve oko njegovog prelaska završeno, da u Beogradu predsednik i ljudi koji su u tome završavaju taj deo posla“ , rekao je Stanojević.

Partizan je doživeo dva poraza tokom priprema u Austriji, ali je Stanojević izjavio da je zadovoljan dosadašnjim napretkom u igri.

„Zadovoljan sam u ovom momentu, napredovali smo dosta u segmentima igre. Međutim,jučerašnja utakmica protiv Leha nam je pokazala određene slabosti na kojima ćemo raditi. Disciplina u igri je vidno napredovala . Imamo još neke stvari koje treba da pobošljamo i siguran sam da ćemo do utakmice sa Pjunikom poboljšati sve te segmente“, zaključio je Stanojević.
Kizito potpisao za Partizan
partizan.rs
partizan.rs

Partizan je brzo reagovao i odmah se pojačao na poziciji levog beka. Umesto Duška Tošića, novi igrač 'crno-belih' je dosadašnji igrač Vojvodine i reprezentacije Ugande (75 nastupa), Džozef Kizito (27.07.1982. 178cm, 68kg).

Kizito je igrački poznat našoj fudbalskoj javnosti pošto je prethodne četiri godine bio levi bek Vojvodine, a pre dolaska iz Ugande, igrao je i u dva navrata za Srem iz Sremske Mitrovice.

Novi član 'crno-belih' u petak ujutro je obavio sve medicinske preglede, a oko 13.30h potpisao je profesionalni ugovor sa Partizanom na dve godine.

"Moj dolazak u Partizan je veliki napredak za mene, pošto dolazim u najveći klub u Srbiji i nadam se da ću opravdati očekivanja stručnog štaba. Potrudiću se da se dobro spremim, a onda ću da pokažem zašto sam doveden kao pojačanje u Partizan. Inače, najjači sam na poziciji levog beka, tu pružam najbolje partije", rekao je Kizito po potpisivanju ugovora.
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Stanojević za B92: "Neću Tošića" Empty Re: Stanojević za B92: "Neću Tošića"

Post by capable 2010-07-03, 13:27

pa ko ga jebe... lepo cowek kaze nemoze da se razmislja....kaze 50% u zwezdi 50 % u partizanu pa nemo to tako.... Smile
capable
capable
Admin

Posts : 454
Join date : 2010-04-06
Age : 28
Location : Srbija

https://fcrew.forumotion.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum