Famous Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mourinho: Neću imati nikakvih problema s Ronaldom

Go down

Mourinho: Neću imati nikakvih problema s Ronaldom Empty Mourinho: Neću imati nikakvih problema s Ronaldom

Post by Nanisha 17 2010-07-19, 14:23

Krenula je zajednička suradnja nogometaša madridskog Reala i njihovog novog trenera Josea Mourinha. Zadaci postavljeni pred njih su veliki i to odmah u prvoj sezoni...

Već je duže vrijeme Real bez pravog rezultata u Europi, a i Barcelona je preuzela kontrolu zbivanja u španjolskoj Primeri. Te dvije velike prepreke mora preskočiti Portugalac zajedno s Realom. Pritom bi Cristiano Ronaldo trebao biti vođa momčadi, na kojem će vrlo vjerojatno i njegov stariji sunardonjak Mourinho graditi pobjedničku momčad.

- Čuo sam prije no što sam došao u Madrid da je prvi na svakom treningu i da zadnji odlazi s njega. Znam od ranije da je Cristiano Ronaldo veliki profesionalac i pravi pobjednički karakter. Ako je tako, a jest, onda stvarno ne postoji niti jedan razlog da bude nešto negativnoga između nas. Drago mi je da ću imati takvog čovjeka na travnjaku u svojoj momčadi - rekao je Mourinho i dodao u razgovoru za portugalsku televizijsku kuću TVI.

- Imam svoj plan gradnje momčadi, a taj plan sigurno neće ugušiti njegovu genijalnost. Može samo pojačati njegov talent. Uvjeren sam da će Cristiano Ronaldo pod mojim nadzorom imati najbolje nogometne godine.
Nanisha 17
Nanisha 17

Posts : 1367
Join date : 2010-04-07

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum